FINAŁ OLIMPIADY UMIEJĘTNOŚCI HOTELARSKICH Z UDZIAŁEM UCZENNICY TECHNIKUM ZS PROSZOWICE

W dniach 25 - 27 marca 2024 r. w Hotelu Willa Port w Ostródzie odbył się finał II edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, w którym brała udział uczennica klasy VTP Technikum w Zespole Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach - Weronika Gołdyn.

Dzięki swoim wiadomościom i umiejętnościom praktycznym 36 finalistów (wśród nich uczennica proszowickiej szkoły) pokonało ponad 3200 uczniów biorących udział w eliminacjach szkolnych i okręgowych.

Na etapie centralnym należało się wykazać wiadomościami teoretycznymi podczas rozwiązywania testów i zadań. W części praktycznej w języku angielskim realizowano zadania z zakresu obsługi gościa w recepcji, pokoju hotelowym i restauracji.

Weronice jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w branży hotelarsko – turystycznej.